בומבה הדפסות
A
A
A
A

הדפסה על מחזיקי מפתחות

קטגוריות
כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

הדפסה על מחזיקי מפתחות היא מתנה מגניבה לבעל עסק שרוצה לקדם מוצר וגם כשי אישי עבור בן משפחה או חבר אהוב. הדפסה של תמונה זוגית יכולה להפוך גם מחזיק מפתחות למתנה אישית שמבטאת את אהבתכם הנצחית. צוות בומבה הדפסות ישמח להכין עבורכם מחזיק מפתחות מודפס לכל מטרה. הדפסה על מחזיקי מפתחות: פתרון פרקטי מושלם לאירועים משפחתיים ועסקיים.

מיין מוצרים לפי
 • הדפסה על מחזיק מפתחות זהב 24 קאראט
  89  55
 • הדפסה על מחזיק מפתחות - לב
  35
 • הדפסה על מחזיק מפתחות - חמסה
  35
 • הדפסה על מחזיק מפתחות - מרובע
  35
 • הדפסה על מחזיק מפתחות - פרח
  35
 • מחזיק מפתחות עם תמונה בציפוי כסף
  89  55
 • הדפסה על מחזיק מפתחות - עגול
  35

עבור בעלי עסקים, מחזיקי מפתחות מודפסים מהווים כלי פרסומי זול, זמין ובעיקר אפקטיבי. כיום נהוג להעניק בכל כנס עסקי מתנה קטנה ומחזיק מפתחות בצירוף לוגו החברה עשוי להתגלות כשי מקורי. מחזיק מפתחות מודפס יספק תזכורת קטנה ולא מציקה ללקוחותיכם שהעסק שלכם קיים ונוכח.
ההדפסה על מחזיקי המפתחות היא קלה ומהירה. כל שעליכם לעשות זה לבחור את התמונה ו/או הלוגו המתאים לכם מהמחשב האישי, פייסבוק או אינסטגרם, ולהעלות אותה לאתר. המתנה המושלמת תנחת בביתכם או בפתח העסק שלכם בקרוב.
אצלנו תמצאו מבחר נאה של מחזיקי מפתחות להדפסה: בצורת לב, חמסה, ריבוע עיגול, ענן ועוד. הצוות של בומבה מבית עולם הגביעים מבטיח לא להתפשר על איכות המוצר או ההדפסה ולספק לכם מחזיק המפתחות באיכות מושלמת.
היתרונות בהדפסה של מחזיקי מפתחות בבומבה:

 • עיצוב אישי: אתם בוחרים את צורת מחזיק המפתחות, ומעצבים את הדפסת התמונה או הלוגו כרצונכם.
 • מתנה יפה ופרקטית מאוד: ניתן להזמין מאיתנו מחזיקי מפתחות מודפסים בכמויות לכל אירוע. למשל, מחזיק מפתחות מודפס לאורחים בחתונה או בבר מצווה
 • איכות: לצוות בומבה הדפסות ניסיון רב שנים בהדפסה איכותית על מחזיקי מפתחות.
 • מתאים במיוחד לבעלי עסקים: מחזיקי מפתחות מודפסים משתלבים מצוין כמתנה קטנה באירוע עסקי, ומחזקים את המודעות לקיומו של העסק שלכם אצל הלקוחות.


מחזיק מפתחות מודפס זו מתנה מקורית ואישית שאפשר להעניק לבן/בת הזוג לכבוד יום ההולדת/יום נישואין או סתם ביום של חול...
הדפסה של תמונה זוגית על מחזיק מפתחות שגם מזכיר לבן/בת הזוג את אהבתכם התמידית  וגם משמש ככלי פרקטי לנשיאת מפתחות הבית/מכונית/משרד.
כמו כן, לבעלי עסקים מחזיקי מפתחות מודפסים יכולים להוות כלי פרסומי זול וזמין. היום נהוג להעניק מתנה בכל כנס עיסקי, אף אחד אינו מצפה לקבל מחזיק מפתחות, שבו מודפס הלוגו של העסק.

זוהי תזכורת יום-יומית, קטנה ולא מציקה שהעסק שלכם קיים ונוכח. אותו לקוח שיום יום משתמש במחזיק המפתחות שהענקת לו לא ישכח את העסק שלך.
כאן בבומבה מבית עולם הגביעים כהרגלנו, אנחנו לא מתפשרים על איכות המוצר או ההדפסה.
תוכלו למצוא אצלנו מבחר של מחזיקי מפתחות להדפסה בצורת לב, חמסה, ריבוע עיגול או ענן.

ההדפסה על מחזיקי המפתחות הינה קלה ויעילה. כל שעליכם לעשות זה לבחור את התמונה ו/או הלוגו המתאים לכם מהמחשב האישי, הפייסבוק או האינסטגרם, לעלותה לאתר והמתנה המושלמת בדרך אליכם.
הדפסה על מחזיקי מפתחות היא מתנה יפה וגם פרקטית. אפשר להזמין מחזיקי מפתחות מודפסים בכמויות לכל אירוע ואירוע, לשם דוגמא: מתנה למזכרת לאורחים בחתונה, או לאירוע בר/בת המצווה.

מחזיק מפתחות מודפס עם תצלום משפחתי שניתן ביום המשפחה להורים או לסבים ולסבתות. מחזקי מפתחות עם תצלום של כיתת הגן שנפרדת בסוף השנה.
בעל עסק - הענק מתנה לכל לקוח, מחזיק מפתחות מודפס שבו יש את הלוגו של העסק. תווכח לראות שלקוחות לא מפסיקים לצלצל.

אז למה אתם מחכים? בואו לעצב בעצמכם מחזיקי מפתחות מודפסים, בעיצוב אישי ומקורי, לכל אירוע בחיים, בצורה הקלה והיעילה, ואנחנו נעשה את שאר העבודה ונשלח לכם את התוצאה!