בומבה הדפסות
A
A
A
A

הדפסה על מצעים

קטגוריות
כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

תמונות והקדשות אישיות הן אחת המתנות המרגשות והמהנות ביותר שניתן לתת או לקבל. צרפו הדפסת תמונה למצעים שזהו המקום האישי האינטימי שלנו וקיבלתם את המתנה המושלמת. אחת המתנות האישיות ביותר בקטגוריה זו היא הדפסה על מצעים אישית ואיכותית. הדפסה על המצעים מספקת מתנה אישית ואוהבת. מתנה שאותה אנחנו נראה בכל יום  בשכבנו לישון ובקומנו בבוקר.

מיין מוצרים לפי
 • מצעים למיטת יחיד עם תמונה
  159
 • כירבולית מפנקת בהדפס מלא
  289
 • הדפסה על ציפית לכרית שינה
  79
 • תמונה על מצעים למיטה וחצי
  179
 • מצעים למיטה זוגית עם תמונה
  199

ש משהו מרגש ונעים באפשרות להעניק לאנשים שאותם אנחנו אוהבים הקדשה אישית בכל מיני צורות. הקדשה על פריט אשר נמצא בשימוש יום יומי מאפשרת להם את ההזדמנות לחשוב ולהיזכר בנו ברגעים שונים של היום. אז אם אתם מחפשים מתנה מרגשת ומשמעותית לבן הזוג, לילדכם או למישהו יקר לליבכם, חישבו בכיוון של הדפסה על מוצרים כמו תמונות  או הקדשות אישיות על המצעים ותופתעו מההנאה והשמחה שבה המתנה הזו תתקבל.

הדפסה על מצעים על פי הזמנה אישית

הדפסה על מצעיםתוכלו למצוא אצלנו בבומבה הדפסות, אפשרות להדפיס תמונות או הקדשות אישיות בכל אחד מפריטי המצעים הקיימים. ניתן להזמין סט שלם של מצעים או רק חלקים ממנו כגון שמיכה, סדין או כרית. ניתן לבחור מתוך דגם מוכן של דוגמת הדפס או שניתן לעצב באופן אישי את ההקדשה והתמונות שאותם נרצה להדפיס.

מוזמנים לסייר באתר שלנו על מנת לראות דוגמאות ולקבל רעיונות בנוגע לסגנון ההדפסה שאותו תרצו להביא ליקרכם. אנו נשמח להעניק לכם הדפסה על מצעים איכותית, המתנה המושלמת ביותר באיכות בלתי מתפשרת.

ההדפסה בבומבה הדפסות נעשית בצבעים ואיכות גבוהה ביותר. המצעים ניתנים לכביסה על פי הוראות היצרן ואין חשש כי יהרסו במכונת הכביסה. כמו כן מדובר בהדפסה איכותית אשר איננה מפרישה חומרים רעילים כך שאין שום חשש בריאותי מפני שינה על הדפסות אלו. אנחנו מדפיסים על כל סוגי המצעים.

בומבה הדפסות מציעים לכם מגוון צבעים ודגמים של הדפסות, אנו עושים אותם באהבה תוך כדי שמירה על איכות בלתי מתפשרת ומחירים הוגנים ומתאימים לכיס. עזרו לנו לשמח את האנשים היקרים לכם והזמינו את סט המצעים אשר יעלה חיוך על פני יקירכם לפי הליכה לישון.

לחצו על הדפסה על סינרים למידע נוסף