בומבה הדפסות
A
A
A
A

הדפסה על מגנטים

קטגוריות
כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

בעידן המודרני מתפתחים כל תחומי העיצוב בקצב מסחרר וחסר תקדים. עיצוב פנים לדירות ולמבנים הוא תחום משגשג ביותר ונראה שהוא נמצא במגמת עליה. גם תחום העיצוב הגרפי הכולל בתוכו רעיונות וגימיקים שונים כמו הדפסה על מגנטים, התפתח לאין שיעור. ניתן לתלות עובדה זו בכך שתוכנות הגרפיקה בפרט ואמצעי התקשורת בכלל השתכללו מאוד בשנים האחרונות. כיום יש יותר אפשרויות לעיצוב יצירתי, מפתיע וחדשני.

מיין מוצרים לפי

  הדפסה על מגנטיםלדבר ישנה סיבה נוספת, זוכרים את עידן הפילם? מצלמים תמונה במצלמה, אין כל דרך לדעת האם היא יצאה איכותית ומשביעת רצון. כאשר נגמר הפילם הולכים לחנות לפתח את התמונות בתקווה שהן יצאו איכותיות ושחצי סרט צילום לא נשרף... כל תמונה הייתה מחושבת ביותר הן בגלל מספר התמונות המוגבל בסרט הצילום והן מפני המחיר של כל הסיפור.
  בשנים האחרונות חלה מהפכה בכל התחום . המצלמות מציעות מסך בו ניתן לראות באיכות טובה למדי את התמונה ולמחוק אותה בעת הצורך, הפילם כבר מזמן יצא מהלקסיקון ואל תצפו לשמוע מילד או אפילו מנער תשובה לשאלה מה זה פילם? יחד עם המהפכה בתחום הצילום חלה התקדמות בכל התחום של הדפסת תמונות על אביזרים למשל כמו בתחום ההדפסה על מגנטים. בכל חנות פוטו ניתן לבצע הדפסה על חולצות כובעים, כוסות ומגוון רחב של מוצרים נוספים.

  בבומבה הדפסה על מגנטים איכותיים נשמרים לאורך זמן

  חברת בומבהפרינט העוסקת בתחום של הדפסת תמונות מציעה לכם שירותי הדפסות מיוחדות על מגנטים. במקום לפתח תמונה ולהניחה באלבום שכוח, אתם מדפסים תמונה על מגנט שתעטר את מקרר ביתכם כך שתוכלו ליהנות ממנה לעיתים תכופות.

  הדפסה על מגנטים יכולה לשמש לכמה מטרות:

  • באירועים רבים, כאשר רוצים לשדרג את האירוע ולהפכו למיוחד ולבלתי שגרתי, מזמינים בנוסף לצלם הרגיל, צלם מגנטים שמצלם את משתתפי האירוע ומעניק להם במקום תמונות למזכרת מהאירוע, המודפסות על מגנטים. מדובר במזכרת חמה וטרייה מהאירוע שמהנה במידה מסוימת יותר מאשר התמונות המקורית שמגיעות לאחר תקופת זמן כשהדי האירוע מעט שככו.
  • הדפסה על מגנטים יכולה להיות מתנה מצוינת בהזדמנויות שונות כמו לכבוד החגים ככרטיס שנה טובה לסבא ולסבתא, לקרובה משפחה ולחברים. תמונה מודפסת על מגנט תשמח מאוד גם גננת או מורה של הילדים שתשמח לקבל תמונה של הילד למזכרת עם כמה מילים חמות...
  • הדפסת תמונות על מגנטים תשדרג כל אירוע ותוסיף לתמונה נופך חדשני במיוחד לאור העובדה שהיא לא תכנס לאלבום אלא תהיה תלויה כל העת לעיני כל.

  קראו עוד : הדפסות על מוצרים