בומבה הדפסות
A
A
A
A
  • white printed_2
הדפסה על חולצת דרייפיט
קוד דגם: 515-4030
פרטים:
הדפסה על חולצת דרייפיט - חולצה המנדפת זיעה הדפסה איכותית ומקצועית שנשמרת לאורך זמן,
צבע החולצה: לבן, חולצה מודפסת מעולה ומיועדת בעיקר לספורט.
 
הדפסה על חולצות דרייפיט היא הפתרון המושלם לספורטאים, ועבור גופים שמארגנים אירועים ספורטיביים דוגמת מרתון או טריאתלון. הניסיון העצום של צוות בומבה הדפסות מאפשר לנו ליצור עבורכם הדפס על חולצות ברמה הגבוהה ביותר, שכמובן אינו יורד בכביסה.   
חולצות דרייפיט הן חולצות מנדפות זיעה שמשאירה תחושה של רעננות גם במהלך פעילות גופנית מאומצת. האווריריות של החולצה נוצרת הודות לאיכות ספיגת הזיעה המעולה שלה, ולכן היא מותאמת בעיקר לספורטאים. מבנה הבד המיוחד של חולצות דרייפיט מאפשר לא רק הקלה על הספורטאים אלא גם תוצאות מדהימות ועמידות בהדפסה.
באתר בומבה ניתן לעצב בקלות ובמהירות הדפסה על חולצות דרייפיט. ניתן להדפיס תמונה או לוגו שבחרתם בחזית החולצה, בגב או בשניהם. כל שעליכם לעשות הוא להעלות תמונה, להוסיף טקסט ולתת לנו להשלים את המלאכה.
לצוות בומבה ובית הגביעים ניסיון עשיר בהדפס על חולצות דרייפיט: עם לקוחותינו נמנים מועדוני ספורט, עיריות ומועצות מקומיות, וגופים מסחריים רבים.
ההדפסה על חולצות דרייפיט נעשית בטכנולוגיית הדפסת סובלימציה. בשיטת הדפסה זו, ההדפס נטמע בחולצה ואינו יורד או מתקלף, גם לאחר הרתחה. בשיטת הדפסה זו הצבעים הם חדים, איכותיים וחיים.
 

היתרונות בהדפסה על חולצת דרייפיט בבומבה

איכות - ההדפסים על חולצות הדרייפיט שלנו לא יורדים לאחר הכביסה ומחזיקים לאורך זמן רב.
התאמה - הדפסת חולצות הדרייפיט שלנו מותאמות במיוחד לספורטאים פעילים.
ניסיון - לצוות בומבה הדפסות ניסיון עשיר בהדפסת חולצות דרייפיט - גופים ציבוריים ומסחריים רבים כבר מכירים את האיכות שלנו ונעזרים בשירות שלנו דרך קבע.
צבע ללא מגבלה - בהדפסות שלנו אין מגבלה על מספר הצבעים והתמונות שניתן להשאיר על חולצת דרייפיט.
עיצוב אישי - המערכת שלנו מאפשרת לכם לעצב כרצונכם הדפסת חולצות דרייפיט.

מחיר: 59
עצב עכשיו