בומבה הדפסות
A
A
A
A

הדפסה על זכוכית

קטגוריות
כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

הדפסה על זכוכית זוהי הדפסה בטכנולוגיה מתקדמת, במדפסות מתקדמות המאפשרת הדפסה על גבי הזכוכית. ניתן להדפיס מילים, ותמונות קטנות, או תמונה גדולה, על משטח שלם, יכולה להיות מתנה לבית לבני המשפחה ואף גם כמתנה למשרד.
 

מיין מוצרים לפי
  • מגן זכוכית סובלימציה אליפסה 25*20 ס"מ
    149
  • מגן זכוכית מלבן גלים 25*20 ס"מ
    149

הדפסה על זכוכית כאלמנט עיצובי

הדפסה על זכוכיתהדפסה על גבי הזכוכית נותנת לתמונה עומק, וחדות, וחיות בלתי רגילה. התוצאה הזו מתקבלת בעיקר כאשר מדפיסים תמונה שלמה על זכוכית. הדפסה זו של תמונה שלמה על משטח זכוכית- מאפשרת להשתמש בזכוכית למטרות עיצוב הבית, בצורה מיוחדת ומגניבה, למשל, כחיפוי צבעוני למטבח, או כדלת מעוצבת לארון. כמשטח מיוחד לשולחן עבודה ועוד רעיונות מיוחדים על הדרך. וכמובן - לתמונה שיכולה להתאים לכל פינה בבית. את התמונה המודפסת נתלה על הקיר בעזרת "מרחיקי קיר" מעין תופסנים המרחיקים את התמונה מהקיר, וגורמים לה לבלוט החוצה, ולמשוך את תשומת הלב אליה. השילוב של הצפת התמונה, עם הצבע, החדות, והייחוד של התמונה הופכים אותה לאלמנט עיצובי מרכזי ויפיפה שאי אפשר להתעלם ממנו. התמונה תישאר חדה, ללא דהיית צבע, לשנים רבות. זוהי תמונה שתהיה רק לכם- פיסת אומנות ייחודית ומדהימה.

הדפסת תמונה ותוכן על זכוכית

אופציה נוספת של הדפסות על זכוכית, תהיה הדפסה של מילים ותמונה קטנה, על משטח זכוכית. הדפסה זו נותנת מראה יוקרתי, ומיוחד ומתאימה מאוד לשלטי תודה, שלטים למשרד, או תמונות קטנות שמוצבות על שולחן. המראה היוקרתי, והמיוחד של הזכוכית, יתפוס את העין, ישדר יוקרה, ויהיה מתנה מושלמת ומיוחדת.

אצלנו בבומבה מדפיסים על הכל. הדפסה על זכוכית אומנותית היא בטבע שלנו. אנחנו מדפיסים את החלומות והתמונות שלכם על כל מה שניתן להדפיס עליו. הדפסה על עץ, הדפסים על  גבי זכוכית, הדפסה על כוסות, חולצות, מגבות, וכל מה שרק אפשר לחשוב עליו.
מדוע להדפיס על חומרים אלו? כי זה יפה! מיוחד! מזכרת שאין לכל אחד. זה הייתרון והקסם שלנו. אנחנו מדפיסים במדפסות מיוחדות כך שהמוצרים ישמרו לכם כמזכרת מדהימה ומיוחדת לשנים רבות.

רוצים גם אתם תמונה מודפסת על זכוכית? הדפסה על זכוכית בטכנולוגיה מתקדמת, וגימור חד, מהמם ומושלם. צרו קשר עוד היום!!