בומבה הדפסות
A
A
A
A

הדפסה על אלומיניום

קטגוריות
כותרת הסינון לפי שמות
כותרת הסינון לפי מחיר
0
2500

מגוון פתרונות להדפסה על אלומיניום. אלומיניום איכותי להדפסה באיכות HD, אפקט מדהים בהדפסה איכותית על אלומיניום HD. הדפסה על אלומיניום היא טכנולוגיה מהפכנית וחדשנית המאפשרת לכם להדפיס תמונות או כל עיצוב דקורטיבי שתרצו על גבי חומרים העשויים אלומיניום. כיום מדובר בהדפסה שימושית ונפוצה המשמשת ליצירות אומנות, מתנות, ועיצובים דקורטיביים לבית.

מיין מוצרים לפי
  • תמונת אלומיניום HD 28*38 ס"מ
    189

יתרונות ההדפסה על אלומיניום

האלומיניום הינו בעל עמידות גבוהה וחזקה במיוחד בפני תנאי מזג האוויר, ובכך מאפשר את שימור החומר וההדפסה על גביו לאורך שנים רבות. נוסף על כך האלומיניום הינו גמיש ונוח לעבודה ומשקלו קל, בשל כך משמש האלומיניום להדפסה שכיחה של תמונות ושלטים, הן במקומות סגורים והן במקומות פתוחים החשופים לשינויי מזג האוויר. גמישות החומר מאפשרת הדפסה של מגוון עיצובים מיוחדים וליצירת אלמנטים ייחודיים. בומבה מספקת לכם הדפסה על אלומיניום איכותית, ליצירת הדפסה ברמה גבוהה ובעלת עמידות יוצאת דופן.

סוגי אלומיניום

ניתן לבצע הדפסה על שני סוגים של אלומיניום: אלומיניום מוברש ואלומיניום סטנדרטי. האלומיניום המוברש הוא אלומיניום כסוף, הדפסה על גבי אלומיניום מסוג זה מאפשרת לראות את מרקם האלומיניום המוברש ויוצרת מראה יוקרתי, מיוחד ויפיפה. אלומיניום סטנדרטי הוא אלומיניום המיוצר במגוון צבעים לבחירתכם, וניתן להדפיס עליו בדיו לבן מיוחד בלבד. תוכלו לבחור את סוג האלומיניום המועדף עליכם בהתאם לצורך שלכם ולמטרה לשמה את מבצעים את ההדפסה.

כיצד מדפיסים על אלומיניום

הדפסה על אלומיניום נעשית באמצעות מדפסת מיוחדת מסוג HP SCITEX, המאפשרת להדפיס על גבי אלומיניום ברוחב 162 ס"מ ובאורכים משתנים. את ההדפסה ניתן לבצע בשישה צבעים.

אפשרויות ההדפסה על גבי אלומיניום רחבות ומאפשרות יצירתיות מחשבתית. אם מדפיסים תמונה, ניתן להדפיס תמונה ממאגר אישי, או תמונה מתוך מאגר התמונות שבאתר שלנו, תמונות ויצירות מסוגננות ויפות. כך תוכלו ליצור פריט עם הקדשה אישית, תמונה שלכם, שלט וכל רעיון שתחפצו בו.

הדפסה על גבי אלומיניום מרחיבה את המחשבה היצירתית ומאפשרת ליצור יצירה ייחודית ושימושית במגוון תחומים, מתנות, פריטים אישיים, שלטי רחוב, ועוד. הדפסה בחברת בומבה היא המילה האחרונה מבחינה טכנולוגית בתחום ההדפסות על גבי אלומיניום, מניבה תוצאה איכותית ויפה, ואיכות תמונה חדה במיוחד.